Registrations

Athletics

Team captain:
  Štefan Bielik
Coach:
  Rudolf Mada
  Anna Dziubľuk

Registered players:
100m
  Samuel Beladič
  Nina Majdáková
  Lenka Tomečeková
400m
  Svea Harčarová
  Štefan Bellus
  Michal Polák
800m
  Martin Mizner
  Peter Drobný
  Barbora Halásová
High jump
  Simona Tichá
  Ela Potocká
  Ľubomír Bujna
  Jozef Ďuračka
Long jump
  Martin Lukáč
  Nina Majdáková
  Lea Majerníková
  Michal Polák
Shot put
  Peter Drobný
  Lea Majerníková
  Svea Harčarová
  Ľubomír Bujna

Team captain:
  Tivadar Nemeslaki
Coach:
  Levente Kafer
  Teréz Hoffmann

Registered players:
100m
  Balázs Nemoda
  Richard Berenczei
  Enikő Kónya
  Anna Bognár
400m
  Panka Kulcsár
  Dávid Sali
  Zoé Heiden
  Bence Krisztián
  Anna Bognár
800m
  Dávid Sali
  Dániel Smelka
  Hédi Heffner
High jump
  Károly Richard Smelka
  Phaedra Papadopulu
  Dávid Sajgó
  Nikolett Fodor
Long jump
  Dániel Smelka
  Enikő Kónya
  Phaedra Papadopulu
  Dávid Sajgó
Shot put
  Károly Richard Smelka
  Bálint Somodi
  Nikolett Fodor
  Johanna Gulyás

Team captain:
 
Coach:
  Živa Cesar
  Karolina Bratina Kostarakova

Registered players:
100m
  Manca Starašinič
  Maks Kovačič
  Neža Jagrič
  Jan Duhovnik
400m
  David Muhič
  Aleks Muhič
  Kaja Mele
  Neža Jagrič
800m
  Pino Sekač
  Tim Vacik
  Ula Ilar
  Zoja Peteh
High jump
  Iris Breganski
  Neža Avbelj
  Sandro Jeršin Tomssini
  David Muhič
Long jump
  Sandro Jeršin Tomssini
  Jan Duhovnik
  Neža Avbelj
  Manca Starašinič
Shot put
  Iris Breganski
  Maks Kovačič
  Tjaša Zajc
  Vid Rigler

Team captain:
  Sinisa Cik
Coach:
  Nina Katalinić
 

Registered players:
100m
  Paula Herceg
  Natalija Švenda
  Stjepan Jan Cik
  Luka Dubajić
400m
  Stjepan Jan Cik
  Andrea Carin
  Natalija Švenda
  Luka Dubajić
800m
  Fran Bušić
  Krešimir Hartl
  Ana Petrović
  Marta Lugarić
High jump
  Paula Herceg
  Marta Bošnjak
  Lukas Cik
  Anton Milanović
Long jump
  Lukas Cik
  Marta Bošnjak
  Anton Milanović
  Andrea Carin
Shot put
  Viktor Veić
  Arijan Tiku
  Marija Balenović
  Katarina Martina Hermeščec